Fotograf ślubny Hrubieszów Lublin Zamość 

Emocje zamknięte w kadrach

Fotografia ślubna • Sesje Ślubne • Zdjęcia okolicznościowe

fotografia ślubna lublin
fotograf ślubny warszawa

FOTOGRAF NA WESELE LUBLIN

Zobacz
Zdjęcia
Ślubne

Zobacz zdjęcia ślubne mojego autorstwa, które umieściłem w swojej galerii. Spójrz w jaki sposób Tworzę Wasze historie, które są dla Was pamiątka na całe życie. Zapraszam 

zobacz więcej
zobacz więcej

Fotograf ślubny

Naturalna fotografia ślubna

Kiedy wyobrażaliście sobie dzień Waszego ślubu, na pewno robiło Wam się przyjemnie na sercu. Chcielibyście w tym dniu zadbać o wszystkie szczegóły. Dzień ślubu musi być taki jaki sobie wymarzyliście. Przemyślany i dopracowany minuta po minucie razem ze wszystkimi szczegółami lub… wręcz przeciwnie – dzień pełen wielu emocji i szaleństw. 

Pomogę Wam w tym, żeby ten dzień był dla Was i dla Waszych gości niezapomniany.

Przygotowuję dla Was pełen zakres usług – zdjęcia od przygotowań, przez przysięgę, pierwszy taniec i szaloną zabawę z oczepinami – wybór zależy wyłącznie od Was.

„Emocje zamknięte w kadrach, a jednocześnie wyzwalające piękne wspomnienia”

Wybierając profesjonalnego fotografa na wesele, nie musicie się o nic martwić. Gwarantuje Wam pełen profesjonalnizm od samego początku, aż do momentu otrzymania zdjęć.

Reportaże i sesje ślubne najczęściej wykonuje na terenie województwa Lubelskiego i Mazowieckiego,  możecie mnie spotkać w takich miastach jak WarszawaLublin, Zamość, Chełm czy Hrubieszów.

sprawdź OFERTĘ

Polecają mnie

fotograf na wesele warszawa

Od początku wiedziałem, że chcę fotografować ludzi. Dlatego uwielbiam uchwycać ich uśmiech, radość, niekiedy też łzy. Z pewnością fenomenem fotografii ślubnej jest to, że swoim reportażem mogę opowiedzieć Waszą historię, która będzie zrozumiana przez innego człowieka w każdym miejscu na świecie. Wybierając profesjonalnego fotografa ślubnego o nic nie musicie się martwić. 

Kamil Kozielewicz

FOTOGRAF, PASJONAT SPORTU I PODRÓŻY

Kontakt

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN

biuro@kozielewicz.pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Fotograf ślubny Lublin

Fotograf ślubny Zamość

Fotograf na wesele Lublin

Fotograf ślubny Hrubieszów

Fotografia ślubna Lublin

NAPISZ DO MNIE